Współuzależnienie


Pułapka współuzależnienia

Konsultacje terapeuty ds. uzależnień online dostępne gdziekolwiek jesteś w Polsce czy na świecie.

POROZMAWIAJMY O TYM CO CZUJESZ

Uwolnij się z sieci kłamstw i obietnic. Zrozum jak działa pułapka współuzależnienia. Dowiedz się jak uratować swoich bliskich pogrążonych w szponach nałogu.

Bezsenne noce, obawa o swoje bezpieczeństwo, rozczarowanie, złudne nadzieje, niespełnione obietnice, utrata wiary, wstyd przed otoczeniem, bezsilność, poczucie winy. To tylko część emocji towarzyszących rodzinom osób nadużywających alkoholu lub innych substancji. Miłość, troska, walczą z nienawiścią i odrazą do bliskiej osoby, tocząc duszę jak nowotwór ciało. Mimo tego jest sposób. Tak jak groźną chorobę ciała można uleczyć czy powstrzymać jej rozwój tak też można zmniejszyć cierpienie w relacji z bliskimi, którzy na naszych oczach tracą swoje człowieczeństwo. Można ich uratować, można zmniejszyć rozmiar ich upadku i destrukcji, można ochronić siebie.

Nie czekaj, skorzystaj z pomocy terapeuty ds. uzależnień. Dowiedz się jak pomóc swoim bliskim.

Podczas konsultacji z terapeutą dowiesz się jak postępować z osobą nadużywającą alkoholu lub środków odurzających. Dowiesz się jak skuteczniej chronić siebie oraz swoją rodzinę przed negatywnym zachowaniem osoby będącej pod wpływem alkoholu.

Terapeuta ds. uzależnień Andrzej Sokołow – ponad dwudziestoletnia znajomość specyfiki uzależnień i współuzależnienia. Wieloletnia praktyka zawodowa. Doświadczenie zawodowe w pracy z osobami stosującymi przemoc wobec bliskich. Znajomość funkcjonowania grup  Anonimowych Alkoholików oraz grup Al-Anon.

W przypadku pytań lub w celu ustalenia terminu sesji online zapraszam do kontaktu telefonicznego:
+48 510 630 031 w dni robocze w godzinach 16:00 – 20:00, soboty 9:00-15:00.
Search
Please visit Appearance->Widgets to add your widgets here