Coaching


Warsztaty rozwojowe w zakresie kształtowania kompetencji miękkich

Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego prowadzi warsztaty rozwojowe w zakresie kształtowania kompetencji miękkich i wzmacniania zasobów osobistych. Organizuje szkolenia dla firm i osób indywidualnych w oparciu o techniki coachingowe oraz elementy treningu mentalnego.   W trakcie prowadzonych spotkań dostarcza swoim klientom wiedzę na temat strategii budowania pewności siebie. Pomaga wzmocnić poczucie własnej skuteczności w podejmowaniu decyzji osobistych i zawodowych. Wspiera w tworzeniu programów zwiększających jakość współpracy zespołów.  Prowadzi prelekcje na temat metod przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu.

IC logo

Oferta Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego skierowana jest do osób aktywnych, ceniących swój czas, komfort i pieniądze, stawiających na efektywne metody poprawy jakości życia osobistego lub zawodowego, nastawionych na skuteczne i praktyczne rozwiązania.

Poza tradycyjną metodą pracy z klientem w gabinecie, istnieje możliwość skorzystania z niestandardowej sesji “Street coachingu”.

Street Coaching- innowacyjna metoda pracy z klientem

Street coaching jest alternatywną, wobec gabinetowych spotkań, formą pracy z człowiekiem. Sesje odbywają się w plenerze podczas spaceru. Celem takiej formy pracy coachingowej jest zaktywizowanie jak największych obszarów psycho-emocjonalnych klienta. Spacer, wysiłek fizyczny czy zmiana środowiska często  są zalecane przez ekspertów w celu pobudzenia komórek mózgowych i zdystansowania się do nurtujących problemów. Połączenie ruchu z ukierunkowaną profesjonalną rozmową może natomiast zwiększyć znacząco kreatywność oraz motywację do działania.

W przypadku pytań lub w celu ustalenia terminu spotkania zapraszam do kontaktu telefonicznego
+48 510 630 031 w dni robocze w godzinach 16:00 – 20:00, soboty 9:00-14:00.
Search
Font Resize
Contrast