Coaching


http://biblioteka.augustow.pl/warsztaty-rozwojowe-w-miejskiej-biblioteki-publicznej/

Warsztaty rozwojowe online w zakresie kształtowania kompetencji miękkich

Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego prowadzi warsztaty rozwojowe w zakresie kształtowania kompetencji miękkich i wzmacniania zasobów osobistych. Organizuje szkolenia dla firm i osób indywidualnych w oparciu o techniki coachingowe oraz elementy treningu mentalnego.   W trakcie prowadzonych sesji dostarcza swoim klientom wiedzę na temat strategii budowania pewności siebie. Pomaga wzmocnić poczucie własnej skuteczności w podejmowaniu decyzji osobistych i zawodowych. Wspiera w tworzeniu programów zwiększających jakość współpracy zespołowej.  Prowadzi prelekcje na temat metod przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu.

IC logo

Oferta Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego skierowana jest do osób aktywnych, ceniących swój czas, komfort i pieniądze, stawiających na efektywne metody poprawy jakości życia osobistego lub zawodowego, nastawionych na skuteczne i praktyczne rozwiązania. 

Oferta:
– Coaching biznesowy (Business coaching)
– Coaching menedżerski
– Coaching kariery
– Coaching grupowy
– Coaching życiowy (life coaching)”

Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego wspiera akcję #Zostanwdomu stąd też wszystkie formy wsparcia, szkoleń czy konsultacji prowadzone są online.  W zależności od potrzeb klienta dostępne są sesje telefoniczne, e-mail oraz poprzez wybrane komunikatory internetowe. 

W przypadku pytań lub w celu ustalenia terminu sesji zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 510 630 031 w dni robocze w godzinach 16:00 – 20:00, soboty 9:00-14:00.  E-mail: coaching.progresjo@gmail.com

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
Search
Please visit Appearance->Widgets to add your widgets here
Open chat