„Jak przygotować się do trudnej rozmowy” – jesienna edycja warsztatów rozwojowych na trudne czasy

Written by on 11/09/2022

Warsztat o zasadach prowadzenia skutecznego dialogu

Tematem o zasadach prowadzenia skutecznego dialogu, Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego- Andrzej Sokołow, rozpoczyna cykl warsztatów „na trudne czasy” pod nazwą „Kuźnia Charakteru”.
Jak sama nazwa wskazuje, będziemy zajmowali się wyzwaniami, rodem z  telewizyjnego serialu „Trudne sprawy”. Problemy podejmowane w ramach warsztatów będą ciężkie, gorące i wymagające wysiłku w ich rozwikłaniu. W trakcie każdy z uczestników niczym Kowal, pod okiem prowadzącego będzie mógł „wykuć” własne rozwiązania, adekwatne do potrzeb i możliwości. Przy czym, co ważne, uczestnicy nie będą musieli mówić o szczegółach swoich problemów na forum grupy, gdyż w odróżnieniu od strategii terapeutycznych, zastosujemy znane ze swojej skuteczności techniki coachingowe,  ukierunkowane na rozwiązania.
Poza wiedzą, w trakcie zajęć będzie można poznać nowych ludzi, spojrzeć na swoje dotychczasowe problemy świeżym okiem, poznać niestandardowe sposoby rozwiązywania trudnych wyzwań lub podpatrzeć, jak inni sobie radzą w kryzysowych sytuacjach.
      Pierwszym zagadaniem jesiennej edycji, jak w tytule, będą kwestie radzenia sobie w  kontakcie z trudnymi osobami. W trakcie spotkania wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak przeprowadzić rozmowę z osobą, która niechętnie słucha naszych argumentów, budzi w nas obawę, stres, napięcie lub niechęć. Może to być kłopotliwy członek rodziny, upierdliwy sąsiad, kłopotliwi znajomi, nierzetelni współpracownicy, „teściowa” czy szef despota.
      Kolejnym zagadnieniem, planowanym na październik, będzie warsztat poświęcony emocjonalnemu wypaleniu i potrzebie odnalezienia „sensu”. Jesienna aura sprzyja bowiem spadkowi mocy i motywacji. Może to np. objawiać się rezygnacją z dotychczasowych aktywności, inicjatyw, czy braku sensu w wykonywanej pracy zawodowej. Termin zostanie niebawem podany do wiadomości.

Wszystkich zainteresowanych zwiększeniem swoich umiejętności lub weryfikacją dotychczasowych pomysłów  ZAPRASZAM – 24.09.2022 do siedziby Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego w Suwałkach ul. Szpitalna 77.
Przed wizytą poproszę o telefoniczne zgłoszenie swego udziału i wniesienie opłaty. Szczegóły poniżej i w załączonym plakacie.

Nr tel. 510 630 031
Koszt uczestnictwa 110 PLN
Czas trwania warsztatu 5 godz. od  10:00 do 15:00
Ilość miejsc ograniczona do 12 uczestników. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Podczas spotkania, jako prowadzący warsztat, podzielę się z Państwem wiedzą i doświadczeniem nabytym w okresie ostatnich dwudziestu lat pracy zawodowej m.in. jako coach, terapeuta,  trener i wykładowca akademicki.

                                                                                            Pozdrawiam Andrzej Sokołow


Tagged as , ,
Search
Please visit Appearance->Widgets to add your widgets here