Tele-porada. Terapeuta ds. uzależnień on-line

Written by on 10/04/2021

Poszukujesz odpowiedzi, dlaczego on/ona pije tak dużo?

Tele-porada skierowana do rodzin dotkniętych problemem nadużywania alkoholu – nr tel. kom. +48 510 630 031. Zapytaj doświadczonego terapeuty, o możliwe rozwiązania. Skorzystaj z profilaktycznego programu wsparcia bez wychodzenia z domu.

E-konsultacja – terapeuta ds. uzależnień on-line.

ławka butelki

Andrzej Sokołow terapeuta ds. uzależnień – ponad dwudziestoletnia znajomość specyfiki uzależnień i współuzależnienia. Praktyka zawodowa od 2003 r. Doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. https://progresjo.pl/o-mnie/

Tele-porada dotycząca problematyki nadużywania alkoholu.

Rozmowa on-line może być pierwszym krokiem w poszukiwaniu rozwiązań i wychodzeniu z kryzysu. Szczególnie gdy dostęp do stacjonarnych ośrodków jest ograniczony. Dowiedz się, jak pomóc swoim bliskim.

Podczas rozmowy z terapeutą dowiesz się, jak postępować z osobą nadużywającą alkoholu.

Poznaj mechanizmy odpowiedzialne za nadużywanie alkoholu. Zadaj pytania, które nurtują cię w trudnych chwilach. Porozmawiaj o dręczących emocjach i lękach.

Dowiedz się, jak uratować swoich bliskich pogrążonych w szponach nałogu. Bezsenne noce, obawa o swoje bezpieczeństwo, rozczarowanie, złudne nadzieje, niespełnione obietnice, utrata wiary, wstyd przed otoczeniem, bezsilność, poczucie winy. To tylko część emocji towarzyszących rodzinom osób nadużywających alkoholu. Miłość i troska, walczą z nienawiścią i odrazą do bliskiej osoby, tocząc duszę, jak nowotwór ciało. Mimo tego jest sposób. Tak jak groźną chorobę ciała można uleczyć czy powstrzymać jej rozwój, tak też można zmniejszyć cierpienie w relacji z bliskimi, którzy na naszych oczach tracą swoje człowieczeństwo.

butelka alkoholu

W przypadku pytań lub w celu ustalenia współpracy zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 510 630 031 w dni robocze w godzinach 16:00 – 20:00, soboty 9:00-15:00. Czas konsultacji w zależności od potrzeb klienta. Możliwość dostosowania, w miarę dostępności, komunikatora internetowego.

rozmowa

Koszt 60 minut – 100,00 PLN. Stali klienci, abonament z możliwością konsultacji w weekendy; w chwili nieprzewidzianego kryzysu – Sesje Ratunkowe.

Pozdrawiam Andrzej Sokołow


Tagged as , , , , , ,
Search
Please visit Appearance->Widgets to add your widgets here